زمان باقی مانده

تا برگزاری کنگره

00
ثانیه
00
دقیقه
00
ساعت
00
روز

بیست و سومین کنگره ملی و یازدهمین کنگره بین‌المللی

زیست‌شناسی ایران

«بیست و سومین کنگره ملی و یازدهمین کنگره بین‌المللی زیست شناسی ایران» در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ شهریور ماه ۱۴۰۳ در شهر زیبای کرج برگزار خواهد شد. این کنگره که به رسم معمول گذشته هر دوسال یک‌بار برگزار می‌شود، مهمترین رویداد علوم زیستی در سطح کشور است که در آن دانشمندان، محققان، دانشجویان و دانش‌پژوهان کشور به ارائه آخرین دستاورد‌های علمی و پژوهشی خود می‌پردازند. کنگرهٔ بیست و سوم در شش محور (کنفرانس های جداگانه) برگزار خواهد شد و محققین گرامی می‌توانند بر اساس موضوع مقالات، در کنفرانس مربوطه شرکت نمایند. لازم به ذکر است که هریک از کنفرانس‌ها دارای محور‌های جداگانه و تخصصی است که با مراجعه به صفحه مربوطه در بخش «درباره کنگره» قابل مشاهده خواهد بود.


تاریخ‌های مهم

شروع ثبت نام:
25 فروردین
مهلت ارسال خلاصه مقالات:
15 مرداد 1403
زمان برگزاری:
21-23 شهریور 1403

دبیر علمی
بیست و سومین کنگره ملی و یازدهمین کنگره بین المللی زیست شناسی ایران

دکتر علی فرازمند
(استاد دانشگاه تهران)

به نام خدا

انجمن زیست شناسی ایران، بار دیگر با بیست و سومین کنگره خود در شهریور ماه ۱۴۰۳، شما را به تماشای دنیای باشکوه زیست شناسی فرا می خواند.
زیست شناسی قلمرو مطالعه دنیای شگفت و پیچیده دنیای زنده، در سایه تلاش دانشمندان برای شناخت موجودات زنده، مستقیم و غیرمستقیم در تمام عرصه های حیات ما تاثیر گسترده و بسزائی داشته است. شناخت ژرف تر سازو‌کارهای زیستی در گستره تماشایی حیات، امروزه برای تمام مسائل زیستی، بوم شناختی، پزشکی و سلامت و فراتر از اینها برای برپایی یک زندگی اجتماعی سالم، منسجم و کارامد درس های آموختنی بی مثالی دارد.
امیدوارم بتوانیم به یاری همه، در کنفرانس ۱۴۰۳ گوشه هایی از شگفتی های زیست شناسی، درس ها و راهکارهای بر گرفته از الگوهای زیبا و سرشار از یکپارچگی، تعاون و همزیستی دنیای زنده را به نمایش بگذاریم. همه آماده برپایی کنگره ای با شکوه با شرکت زیست شناسان کشور و دانشمندان سایر کشورها باشید!

حامیـــان کنگره بیست‌و‌ــــــوم

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

آخرین خبرها و رویدادهای کنگره بیست و سوم