اعضای هیئت علمی پژهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری

 

نام نام خانوادگي آخرين مدرك تحصيلي گرايش تحصيلي محل اخذ مدرك E.mail
غلامرضا احمديان دكتري  ژنتيك واريك انگلستان Gholamrezaahmadian@yahoo.ca
مهدي اربابي دكتري زيست شناسي مولكولي بروكسل بلژيك Mehdiagh@nrcgeb.ac.ir
احمد آل ياسين دكتري ژنتيك مولكولي كوئينزلند استراليا Sogand@nrcgeb.ac.ir
قاسم آهنگري دكتري ايمونولوژي تربيت مدرس Ghah@nrcgeb.ac.ir
بيژن بمبئي دكتري زيست شناسي هامبورگ آلمان Bijan-bambai@nrcgeb.ac.ir
فيروزه بيرامي جمال دكتري بيوشيمي تربيت مدرس Beyrami@nrcgeb.ac.ir
آزيتا پروانه تفرشي دكتري علوم جانوري فيلندر استراليا Tafreshi@nrcgeb.ac.ir
فاطمه تابنده دكتري مهندسي شيمي - بيوتكنولوژي تربيت مدرس Taban_f@nrcgeb.ac.ir
مهدي حسيني مزيناني دكتري بيوشيمي ژنتيك ژاپن Hosseini@nrcgeb.ac.ir
مهوش خدابنده شهركي دكتري بيوشيمي دانشگاه تهران Saba@nrcgeb.ac.ir
عبدالخالق ديزجي دكتري بيوشيمي دانشگاه تهران Deezagi@nrcgeb.ac.ir
جمشيد راهب دكتري بيولوژي مولكولي واريك انگلستان Jam@nrcgeb.ac.ir
فردوس رستگار جزي دكتري بيوشيمي دانشگاه تهران Rastgar@nrcgeb.ac.ir
خديجه رضوي دكتري فيزيولوژي گياهي تربيت مدرس roya@nrcgeb.ac.ir
محمدرضا زماني دكتري بيولوژي ملكولي استراليا Zamani@nrcgeb.ac.ir
عليرضا زمردي پور دكتري ژنتيك اوپسالا استكلهم Zomorodi@nrcgeb.ac.ir
فاطمه الستي فوق ليسانس بيوشيمي دانشگاه تهران Alasti@nrcgeb.ac.ir
زهرا سهيلي دكتري بيوشيمي دانشگاه تهران Zahra@nrcgeb.ac.ir
پروين شريعتي دكتري ميكروبيولوژي ادينبرگ اسكاتلند Shariati@nrcgeb.ac.ir
فرزانه صابوني دكتري بيوشيمي دانشگاه تهران Sabouni@nrcgeb.ac.ir
مهدي صادقي دكتري بيوفيزيك دانشگاه تهران Sadehi@nrcgeb.ac.ir
محمد حسين صنعتي دكتري بيوتكنولوژي ژنتيك مورداك استراليا m-sanati@nrcgeb.ac.ir
سيدصفا علي فاطمي دكتري مهندسي شيمي - بيوتكنولوژي تربيت مدرس Sfatemi@nrcgeb.ac.ir
سيدعلي قرشي دكتري ويروس شناسي استراليا Alig@nrcgeb.ac.ir
علي‌اصغر كارخانه‌اي فوق ليسانس ايمني شناسي تربيت مدرس Karkhane@nrcgeb.ac.ir
تهمينه لهراسبي فوق ليسانس زيست شناسي گياهي دانشگاه تهران Narcis@nrcgeb.ac.ir
فروزنده محجوبي دكتري ژنتيك پزشكي مك كواري Frouz@nrcgeb.ac.ir
دينا مرشدي فوق ليسانس بيوشيمي دانشگاه تهران Morshedi@nrcgeb.ac.ir
مصطفي مطلبي دكتري ژنتيك مولكولي انگلستان Motalebi@nrcgeb.ac.ir
محمد‌علي ملبوبي دكتري ژنتيك مولكولي كوئينز كانادا Malboobi@nrcgeb.ac.ir
امير موسوي دكتري ژنتيك گياهي فارا ژاپن m-amir@nrcgeb.ac.ir
فرزانه ميرزاجاني دكتري بيوشيمي كراچي Farzanm@nrcgeb.ac.ir
زرين مينوچهر دكتري بيوفيزيك دانشگاه تهران Minuchhr@crcgeb.ac.ir
هاله هاشمي سهي دكتري فرآورده هاي بيولوژيك انستيتو پاستور Hashemi@nrcgeb.ac.ir
مسعود هوشمند دكتري بيولوژي ملكولي گوتنبرگ Massoudh@nrcgeb.ac.ir
باقر يخچالي دكتري ميكروبيولوژي آدلايد Byakhcha@nrcgeb.ac.ir
سيد مهدي سيدي دكتري فيزيولوژي گياهي گوتنبرگ سوئد  
فروغ سنجريان دكتري زيست شناسي سلولي مولكولي دانشگاه رازي كرمانشاه  
حسين  شهباني ظهيري دكتري ميكروبيولوژي كره جنوبي  
كامبيز اكبري دكتري ميكروبيولوژي كره جنوبي  
سيد مهدي علوي دكتري بيوتكنولوژي فرانسه  
موسي گردانه دكتري زيست شناسي حيواني نيوساوت ولز