نشست گروه چشم انداز علوم زیستی

 | تاریخ ارسال: 1396/5/4 | 
پیرو جلسات و توافقاتی  که با کمیته چشم انداز علوم زیستی پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفته بود در روز یک شنبه اول امرداد هزار و سیصد و نود و شش، نشستی برای تعیین اعضای پیشنهادی از طرف انجمن به این کمیته برگزار شد.
AWT IMAGE
در این نشست علاوه بر هیئت مدیره انجمن، چند تن از اساتتید صاحب نظر در حیطه زیست شناسی:  آقایان دکتر معصومی، دکتر بهمنش، دکتر صعودی، دکتر پازوکی، دکتر ذاکر و خانم ها دکر نصری و دکتر اردبیلی حضور به هم رساندند.
AWT IMAGE
AWT IMAGE
پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد خانم دکتر نصری از دانشگاه پیام نور، آقای دکتر ذاکر از دانشگاه آزاد، آقای دکتر صعودی از دانشگاه الزهرا، آقای دکتر پازوکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و آقای دکتر فرازمند از دانشگاه تهران به عنوان اشخاص حقیقی و آقای دکتر نبیونی به عنوان رییس انجمن زیست شناسی و آقای دکتر ایرانبخش به عنوان رییس انجمن کشت بافت (اشخاص حقوقی) از طرف انجمن زیست شناسی به مجمع تشخیص معرفی شوند.
به علاوه متخصصین دیگری نیز برای شرکت در کارگروه های مجمع در آینده نزدیک معرفی خواهند شد.
در پایان ریاست انجمن اظهار امیدواری کردند که جلسات آتی گروه چشم انداز علوم زیستی با حضور فعال دیگر اعضای اندیشمند جامعه زیست شناسی ایران پربارتر و موثرتر تشکیل گردد.
AWT IMAGECAPTCHA
دفعات مشاهده: 5443 بار   |   دفعات چاپ: 529 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن زیست شناسی ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | Iranian Biology Society

Designed & Developed by : Yektaweb